Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Věra
Předmět dotaz
Dotaz Dobrý večer pane Kráso, Jsem v plném invalidním důchodu 3.stupně, a nedávno na moji žádost jsem získala 2.typ plného invalidního důchodu - že jsem schopna práce za zcela mimořádných podmínek. Mohu nyní tedy pracovat neomezeně? Děkuji Orchideová Věra Přispěji na vaše konto

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Orchideová,

tím, že Vám byl stanoven ID III. stupně s dodatkem,. že můžete pracovat za zcela mimořádných podmínek, tak skutečně nemáte časové omezení pracovních aktivit. Jde jen o to, abyste nějak prokázala mimořádné podmínky. Například upravené pracoviště, dojíždění a podobně.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji