Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Vladimíra Levová
Předmět Dotaz
Dotaz Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,pokud manželovi bude přiznán invalidní důchod III. stupně,musí se hlásit na úřadu práce? Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Levová,

pokud by byl Vašemu manželovi přiznán ID III. stupně tak se vlastně nemůže hlásit na ÚP jako uchazeč o zaměstnání, pouze jako zájemce o zaměstnání, což nemá moc smyslu. Pouze v případě, že by měl ID III. stupně, kde by v rozhodnutí bylo napsáno, že může pracovat za mimořádných podmínek. Pak by mělo smysl se hloásit na ÚP.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji