Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor hana
Předmět dotaz
Dotaz DOBRÝ DEN PROSÍM VÁS O RADU KAM SE MÁM OBRÁTIT PŘI HLEDANÍ PRACE. JÍŽ JSEM KONTAKTOVALA NĚKOLIK PORADEM ZABÍVAJÍCÍ SE POMOCI PŘI HLEDANÍ PRACE PRO OZP. A DOPOSUD SE MI NIKDO NEOZVAL. POCHÁZÍM Z OKRESU HODONIN. PŘEDEM DĚKUJI.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hano,

je to opravdu těžké. Existuje několik databází, kde se může člověk přihlásit, jednou z nich je i portál NRZP ČR www.praceprozp.cz. Možná byste mohla také zkusit také stránky www.lmc.cz, což je agentura, která se zabývá nabídkou zaměstnání.

S pozdravem Václav Krása