Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz....

Autor Věra Bohuslavová
Předmět Dotaz....
Dotaz
 

Pane Krása
děkuji Vám za Vaši ochotu a odpověď na můj dotaz.Měla bych ještě jeden dotaz..pracuji v závodě 4 roky,co se týká práce,myslím,že si zaměstnavatel nemůže stěžovat,ač mám ČID plním na 115%,což je ze všech lidí nejvíce..výpovědi se u Nás dávají po vlnách,jedna už proběhla a nyní koncem března příjde druhá vlna propuštění,všem dávají do výpovědí jak již jste psal pro nadbytečnost.
Nyní si myslím,že mne propustí také,samozřejmě napíší do výpovědi nadbytečnost,ač mne bude jasné,že je to kvůli ČID...
pokud si tam ponechají lidi,kteří nastoupili před půl rokem,tak to o něčem jistě svěddčí..ale v tomto případě se asi nedá už nic dělat nebo myslíte že dá?
Ještě jednou moc děkuji a mějte moc hezký zbytek dne       Bohuslavová
                                                                      

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Bohuslavová,

musím potvrdit Vaše slova. S tím se nedá nic dělat.

S  pozdravem Václav Krása