Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

DOTAZ

Autor KVĚTA
Předmět DOTAZ
Dotaz

JSEM NA PN,ALE MĚLI V ÚMYSLU MĚ VYHODIT Z PRÁCE.PODEPSALA JSEM VÝPOVĚĎ,ALE POŘÁD JSEM NA NEMOCENSKÉ. MĚL TEDY DNESKA JIŽ BÝVALÝ ZAMĚSTNAVATEL PRÁVO MĚ VYHODIT?ASI JSEM UDĚLALA VELKOU HLOUPOST,ŽE JSEM TO PODEPSALA.Z TOHO UŽ TEDY VYCHODISKA JIŽ NENÍ. MÁM NAMYSLI TŘEBA NĚJAKÉ ODSTUPNÉ ,NEBO NĚJAKÉ JINÉ ŘEŠENÍ.                            DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Květo,

to jste udělala velikou chybu, že jste podepsala výpověď z pracovního poměru v době Vaší pracovní neschopnosti. Bohužel s tím teď užř nic nenaděláte.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se změnou zákona o loteriích, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.