Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotace a zamestnavatel

Autor Tomas Kovarik
Předmět dotace a zamestnavatel
Dotaz

Dobrý Den,  pane Kráso co se týče příspěvku pro zaměstnavatele na osoby se zdravotním omezením tedy invaliditou je už schválen poslanecko sněmovnou?

Nebo tento rok dotace zaměstnavatel nedostane navýšené o určitou částku?

 

předem děkuji za odpověd.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Kovaříku,

příspěvek zatím ještě nebyl schválen, ale je pravděpodobné, že bude schválen do 31. 3. 2019, tak jako loni. To znamená, že bude zvýšení příspěvku uplatnitelné již za první čtvrtletí 2019. Příspěvek se má zvýšit o 800,- Kč.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.