Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dohoda o provedení práce,IDI.stupně a evidence naÚP

Autor Zita Darebníčková
Předmět dohoda o provedení práce,IDI.stupně a evidence naÚP
Dotaz

dobrý večer pane Krása, měla bych na Vás prosbu. Přítel je v ID.Istupně,je veden v evidenci ÚP(podotýkám nikde na žádné sociálce nepobírá žádný příspěvek,naÚP mu hradí pouze zdravotní a sociální,nebere ani příspěvek na bydlení)a od března 2012 pracuje na dohodu o provedení práce. Formulář na daň z příjmu podepsal.Jen bych ráda věděla, kolik simůže měsíčně vydělat,aby se nedostal dopotíží. Je to bývalý voják z povolání.

 

 

Mockrát děkuji za odpověď

 

 

a přeji příjemný zbytek dnešního dne

Darebníčková Zita

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Darebníčková,

Váš přítel nemá žádné omezení v pracovní aktivitě ani ve výši výdělku. uID I. stupně není žádný problém. Jen upozorňuji, že by na ÚP měl hlásit i práci na DPP.

S pozdravem Václav Krása