Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dlouhodobá pracovní nezpůsobilost a výplata podporyv nezaměstnanosti

Autor Markéta
Předmět dlouhodobá pracovní nezpůsobilost a výplata podporyv nezaměstnanosti
Dotaz Dobrýden, po přihlášení na úřadu práce mi bylo sděleno,že nemám nárok se ucházet o zaměstnání ani o podporu v nezaměstnanosti.Byla mi ukončena PN a navrženo řešení mého zdr.stavu invaliditou.O důchod mám požádáno a dočasnou situaci řeším přihlášením na úřadu práce,kde mi bylo sděleno výše uvedené.Tudíž jsem bez prostředků,jak mám tuto situaci řešit,když nemám nárok na podporu v nezaměstnanosti.Pracovní poměr byl ukončen(zaměstnavatelem) dohodou z důvodů dlouhodobé pracovní nezpůsobilosti. Děkuji za Váš čas a ochotu. S úctou Markéta

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Markéto,

nerozumím tomu, proč nemůžete být evidována na ÚP jako uchazečka o zaměstnání. Žádejte prosím o písemné vyjádření a zdůvodnění a případně mi jej oskenujte a pošlete na adresu v.krasa@nrzp.cz.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji