Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

davky

Autor
Předmět davky
Dotaz dobry den potrebuji radu s manzelem jsem se rozvedli pred 2 roky ted jsem bydlela s mym synem ale ten chce odstehovat do sveho bytu jsem vedena na uradu prace mam pouze id 1.stupne nemam ho dost vysoky abych si zaplatila najem .myslite ze bych mela narok na nejake davky narok didy ivet

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ivet,

pokud nemáte dostatečný příjem, tak byste mohla žádat o příspěvek na bydlení. Předpokladem však je, že jste vedena na ÚP jako uchazečka o zaměstnání a pokud Vám bude nabídnuto nějaké vhodné zaměstnání, tak byste jej měla přijmout.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji