Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

daňová úleva

Autor Irena
Předmět daňová úleva
Dotaz Dobrý den, pane Kráso. Chtěla bych se Vás zeptat jsem ID 3. stupeň a nejsem si jista zda má můj manžel jako můj vyživovatel nějakou daňovou úlevu.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ireno,

Váš manžel nemá žádnou vyšší slevu na dani. Vyšší slevu na dani byste mohla uplatnit Vy, a to jak na invaliditu, tak také, pokud jste držitel průkazu ZTP. Dále může mít slevu na dani Váš zaměstnavatel. 

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.