Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ČID v roce 2009

Autor Libor Havliček
Předmět ČID v roce 2009
Dotaz

Dobrý den pene Krása.

Jsem v řízení na čid.Stále platí po 1.1.2009 že mohu pracovat na plný ůvazek t.j.8hod?Mám ještě vedlejší prac.poměr u stejného zaměstnavatele.Budu moci v něm pokračovat,jedná se o kontrolní činnost nad výměkovými stanicemi.Jsem po operaci slinivky a plastice sten dutiny břišní.Stará pracovní smlouva na dobu určitou zůstává v platnosti?Jestli jsou nějakě změny týkající se práce při ČID tak jaké.Děkuji za vaši odpověd a drahocený čas.S pozdravem L.Havlíček

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Havlíčku,

při pobírání ČID není žádné omezení v pracovních aktivitách. Nemusíte mít žádné obavy.

S pozdravem Václav Krása