Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

čid 2 st a práce

Autor werner r
Předmět čid 2 st a práce
Dotaz já vás zdravím pane kráso,chci se optat mám 2 stupeň inv duchodu zárověn vykonávám zaměstnání jako řidič na malém voze již 5 let,za 2 roky jdu do star duchodu počítá se muj inv duchod zároveň muj plat v zaměstnání dohromady při výpočtu star duchudu,či jak jeto vůbec s výpočtem s tímto,děkuju.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Wernere,

ono to tak přesně není jak píšete. Samozřejmě, že příjem z pracovní činnosti Vám bude započítán do starobního důchodu a určitě bude Váš starobní důchod podstatně vyšší než dvounásobek ID II. stupně, který nyní pobíráte.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji.