Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Chráněné pracovní místo, euroklíč

Autor Markéta Bartejsová
Předmět Chráněné pracovní místo, euroklíč
Dotaz Dobrý den, chtěla bych se Vás prosím zeptat, zda je možné pracovat na dvou chráněných pracovních místech najednou či nikoliv? Také bych se chtěla zeptat, zda je ještě aktuální pracovní nabídka v Jihomoravském kraji na prodej euroklíčů, někam se mi tato nabídka ztratila a nemohu ji dohledat. Moc děkuji za odpovědi a mějte se moc pěkně. S pozdravem Markéta Bartejsová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Bartejsová,

teoreticky jde pracovat na dvou chráněných pracovních místech, ale Váš úvazek nesmí být vyšší než 1,0. To znamená, že nemůžete mít úvazek vyětší než 8,5 hodin denně. Pokud jde o projekt Euroklíč v Jihomoravském kraji, tak je možná ještě jedna pracovní pozice k dispozici´. Prosím, ozvěte se hned paní Zuzaně Dufkové, z.dufkova@nrzp.cz nebo na telefon 734 254 816.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji