Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

chráněná dílna mi nevyplatila mzdu

Autor Tomáš Franek
Předmět chráněná dílna mi nevyplatila mzdu
Dotaz Dobrý den , obracím se na Vás s velkou prosbou co mám dělat když mi můj zaměstnavatel nevyplatil mzdu za minulý měsíc ve výplatním termínu ?? Vymlouvá se na všechno možné a při urgenci mi jen napsal sms že musím počkat !! Firma existuje 1 rok ale nedodržuje pracovní smlouvu . Prosím co mám dělat ? Děkuji za odpověd.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Franku,

doporučuji Vám, abyste se obrátil na ÚP a na Inspekci práce. Mohlo by se také stát, že byste své peníze již nedostal. Pokud ÚP zjistí, že zaměstnavatel nevyplácí mzdy, může zaměstnancům určitou část mzdy vyplatit a potom to na zaměstnavateli uplatňuje v insolvenčním řízení.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu. Děkuji