Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Chráněná dílna

Autor Dvořák
Předmět Chráněná dílna
Dotaz Dobrý den, vážený pane Krása manželka je invalida 2 stupně pracuje v chráněné dílně na zkrácenou pracovní dobu a má sníženou minimální mzdu.Za měsíc odpracuje odpovídající pracovní hodiny.Zamestnavatel porušuje denní pracovní hodiny pracuje dlouhý a krátký a týden. Tudíž denně Pracuje i 12 hodin je to v pořádku? Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Dvořáku,

 záleží vždy na dohodě zaměstnavatele se zaměstnancem. Pobírání ID II. stupně ještě neznamená, že by pracovník nemohl pracovat 1 nebo 2 dny v týdnu 12 hodin. Důležité je kolik odpracuje celkově hodin za měsíc.

S pozdravem

Václav Krása 

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji