Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

chráněná dílna

Autor Václava
Předmět chráněná dílna
Dotaz Dobrý večer,mám dotaz.Jak má zaměstnavatel chovat na chráněné dílně-zdrav.post.a jaký má práva zaměstnanec chráněné dílny.Děkuji předem za dotaz.Mějte se hezky.S pozdravem Václava

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Václavo,

na Váš dotaz je těžko odpovědět. Měl by se chovat jako každý zaměstnavatel, to je v souladu se zákoníkem práce a dalšími právními předpisy. Zákoník práce stanoví, že zaměstnavatel musí přihlédnout ke zdravotnímu stavu zaměstnanců a umožnit jim častější přestávky, případně pracovat na kratší pracovní úvazek.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji