Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

brigáda

Autor vlasta
Předmět brigáda
Dotaz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je to tento rok s brigádami, když mám ČID , prý nemohu přes agenturu a musim mít pouze hlavní pracovní poměr.Děkuji Čížková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Čížková,

při pobírání ČID nemáte žádné omezení ve svých pracovních aktivitách. Můžete nastoupit na brigádnickou činnost. Pouze Vás upozorňuji, že musíte také pamatovat na to, aby Vám byly počítány roky do nároku na starobní důchod, a to dosáhnete právě jedině pracovním poměrem, kde platíte i sociální pojištění.

S pozdravem Václav Krása