Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Bezdůvodné obohacení zaměstnavatele

Autor Renny
Předmět Bezdůvodné obohacení zaměstnavatele
Dotaz

Dobrý den,

byla jsem ráda, že jsem sehnala práci z domova na pc - 20.hodin týdně.Hrubá odměna 8500,-. Na účet mi přijde výplata 9400,- a firma mi poslala učet na který mám přeposílat 4800,-. Mám plný invalidní důchod. O této skutečnosti a praktice mě nikdo neinformoval. Nevím co s tím. Mohu skončit, ale jak dostanu peníze zpět. Píšu a poptávám se po úřadech, ale nikoho to moc nezajímá a nechce mi pomoci. Nestačí, že firma obírá mě, ale přeci i stát. Děkuji.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Renny,

to je klasický podvod. Prosím, abyste nikomu mnic neposílala a pokud jste již poslala nějaké peníze, tak Vám doporučuji, abyste to oznámila policii. Je vidět, že se někdo pořád snaží na dotacích pro zaměstnávání OZP vydělat. 

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.