Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ČSSZ MI nepřišlo rozhodnutí o částečném invalidném důchodě 2.stupně.

Autor Standa
Předmět ČSSZ MI nepřišlo rozhodnutí o částečném invalidném důchodě 2.stupně.
Dotaz

Dobrý den,

Můj nynější zaměstnavatel chce po mě Rozhodnutí o přiznání invalidního důchodu 2.stupně.Kdo mi ho vystaví ? Psal jsem email na ČSSZ o poslání kopie,ale už jsou to 3týdny a žádná odpověd,A zaměstnavatel na mě tlačí,že mu to mám předat.Na koho se mám obrátit ?V roce 2010 mi byl odebrán Plný inv,důchod a byl mi přiznán ČÍD,1.STUPEN po odvolání mi přišlo že se mi zvyšuje ČID.a u zvýšení bylo napsáno že mám invaliditu 2.stupně.Ale Rozhodnutí mi nepřišlo.Mám akorát posudek z LPK,kde mám napsané že mám invaliditu 2.stupně.To jsem poslal mému zaměstnavateli ,ale ten chce po mě Rozhodnutí o ČID.2stuně.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Stando,

doporučuji Vám, abyste navštévil Okresní správu sociálního zabezpečení, kde by Vám měli vystavit kopii rozhodnutí o přiznání ID.

S pozdravem Václav Krása

Vážený pane, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnoval Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.