Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

vyplata PNP

Autor Lucie
Předmět vyplata PNP
Dotaz

Dobrý den pane kráso dneska jsem volala na úřad kvůli pnp vždy jsem to měla na účtu mezi13-18 a dneska mi řekla že jěště nedostali  povolený zaslat peníze...a že bych tom měla mít dokonce měsíce.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lucie,

je to zřejmě nějaký veliký problém, protože nejste jediné, kdo si stěžuje, že ještě neobdržel peníze. Zajímalo by mě, zda již máte sKartu, jestli to náhodou není tak, že peníze schválně zdržují. Prosím, napiště mi, kdy peníze obdržíte, je to důležité, abychom se v tom vyznali.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se změnou zákona o loteriích, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.