Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

stižnost na posudkovou komisy

Autor emil novotny
Předmět stižnost na posudkovou komisy
Dotaz

Dobrý den jmenuji se Emil Novotný žádal sem o příspěvek na pečí ale pani doktorka pavlíčková pro Prahu 2 sí mění jak chce ukony které nemohu vykonávat jak chce jednou mě tam mě dá filofickou a podruhé mě ji vyjme a dá mě tam stravování mám k vám prosbu krom odvplání kde si mohu na paní doktorku stěževovat myslím si že je ně zasedlá že jsem se ozval v televizi 2 a od té doby mě nic nechce přiznat chtěl bych to dát k soudu aby to tam zduvodnila a nebo jestli na lekařskou komoru prosím Vás budte tak hodný a poradte mě kam se mám obrátit děkuji moc s pozdravem emil novotný

 

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Novotný,

především je nezbytné, abyste se do 15 dní od doručení rozhodnutí odvolal prostřednictvím ÚP na odbor odvolacích agend MPSV ČR, Podskalská 19, 128 02 Praha 2. Stížnost na posudkovou lékařku můžete podat na odbor posudkové služby MPSV ČR, Podskalská 19, 128 02 Praha 2, ředitel odboru MUDr. David Gajdoštík.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/