Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

příspěvek na péči

Autor koncova eva
Předmět příspěvek na péči
Dotaz Zdravím.chtěla jsem se zeptat,mám průkaz ztp můžu si zažádat o příspěvek na péči?jsou tam tvrdé kritéria?děkuji za odpověď...

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Koncová,

přiznání průkazu ZTP vůbec nemá žádný vliv ani souvislost s PnP. PnP je poskytován osobám, které potřebují nějakou obsluhu a pomoc s nějakými úkony při péči osoby či péči o domácnost. Pokud nezvládáte si všechny věci udělat sama, tak je logické si žádost o PnP podala. Žádost se podává na formuláři, který najdete najdete na www.mpsv.cz.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji