Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

příspěvek na péči

Autor vladimír olah
Předmět příspěvek na péči
Dotaz vážený pane krasni. přeju vám hodne zdravi mi jako postižení trpíme lidi sou strašně zlo i úřady ... ja take pobírá příspěvek na péči 3 sstupňů a včera za pohroma úřadu práce bílá hrozná ja se nemohu pamatovat do dnes. není mi stojí dobře. včera okolo 8 hod ráno. slyšel zvonek boucháním dveří ja šel otevřít měl přijít pro mne taxík lékař i místo toho si lidé soc delat šetření sem otevřel dveře ..zacala jedna š pracovnice up držte mi dveře vedle sebe picajty 2 násilím se dávaldávala do bytu.. výkřikem soc šetření mně ani nebilo dobře sem ani panice nevěděl co se děje chtěla pomine i po mim.pevovateli občanky hrozné sem jim řekl at i dát pokoj ze co je řekla že je mám nechat pracovat psala do správ u he sem jim otevřel dveře ze se stará o mne opatrovnik. mohu vám říci že člověk má strach něco pobírat up to je hrozné chování těch úředníků děkuji vám pane krasni ja trpím depresi těsnou psychickou špatnou orientaci prost se sám nepkstaram o sebe bojím se úřadu práce brna venkova ze zahájí na mne policiji nich něco provedl nikomu sem nic neudělal abych vám řekl že mám chuť se otrávit abych měl pokoj člověk se bojí děkuji z pozdravem

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Olahu,

ÚP má ze zákona právo na kontrolu kvality péče v domácnosti. Pokud jste je odmítal vpustit, tak kontroloři museliy museli být doprovázeni příslušníky policie.

S pozdravem Václav Krása