Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

pop

Autor pavla
Předmět pop
Dotaz

syn ma cukrovku I. tipu od 3 let.Ted je mu 8let a nepobiram pop,proc?

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Pavlo,

v současné době problém diabetických dětí a nepřiznávání příspěvku na péči řešíme. Domníváme se, že ze strany posudkových lékařů nejsou využity všechny možnosti vyhlášky, kde jsou sepsány jednotlivé úkony k posuzování míry soběstačnosti. Doporučuji, abyste žádost o příspěvek na péči podala opakovaně. Můžete také proti zamítnutí odvolání žádosti o příspěvek na péči podat rozklad k MPSV ČR. Pokud ani tento opravný prostředek by nebyl úspěšný, tak můžete podat žalobu.

S pozdravem Václav Krása