Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

pnp.

Autor Ota
Předmět pnp.
Dotaz Dobry den pane Kráso je velmi smutné že pnp nebude v novem roce zvišen je opravdu těžke se starat o lidi ktere maji těžkou zavislost ja ko je čtvrty stupen to pečujici osoba v domacnosti je odkazana na celi den.a chudaci nemocni bezmocni lidi všude se něco přidava a nemocnym bezmocnym lidem nic.MISLITE SI ŽE OPATROVNICI BY NEMOHLI POBYRAT ASPON NAKEK PRISPEVEK ZA POMOC NEMOCNYM NEBO TO NAVYSENI SVISIT ASPON JEDNOU TOLIK SE DVOU TISIC NA CTYRI .TI SO NEMAJ DVOJNASOBEK ŽIVOTNIHO MINYMA ...DĚKUJI PŘEDEM

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Oto,

já si také myslím, že je nutné zvýšit PnP, a to nejen ve IV. ale i ve III. stupni. Musí však dojít ke změně zákona č. 108/2006 Sb. Změnu zákona musí připravit vláda nebo poslanci, ale teď do voleb se určitě již nic nedá stihnout.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji