Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

peci na dite

Autor michala
Předmět peci na dite
Dotaz

dobry den pane krasa mam kvam dotaz mam peci na dceru prvniho stupne ktomu mam navisenouo dva tisice takze mam 5000korum chcise zeptat tato davka se vyplaci kazdy mesis v unoru za leden tak dale nejdeto abyseto vyplatilo treba   dve davky najednou dekuji za odspoved.A jeste jeden dotaz penize na peci my posilaj slozenkou mohusi zmenit  druh posilani kdybysem chtela na ucet jdeto zmenit dekuji za vasi odpoved pani somolova

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Somolová,

určitě nejde, abyste dostala dvojí zvýšení vyplacené jeden měsíc. Pokud chcete změnit způsob výplaty, stačí zajít na Váš ÚP a předat písemné prohlášení s uvedeným číslem účtu, že chcete provést změnu zasílání PnP.

S pozdravem Václav Krása