Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Odvolání PnP

Autor Gabriela
Předmět Odvolání PnP
Dotaz

Dobrý den, pane Kráso, po přečtění Vašich odpovědí, kde lidem doporučujete, aby se nebáli podávat odvolání ohledně nepřiznání/zvýšení PnP jsem to nakonec udělala také (i když jsem se jako většina bála, že pak budu mít problémy v jiných záležitostech např. ohledně stupně ID či průkazky ZTP). Odvolání dopadlo dobře, a tak  Vám chci poděkovat za morální podporu, protože bez Vás bych to odvolání nejspíš vůbec nepodala. A zárověň mám dotaz, o PnP jsem žádala 6.12.2011, bude mi příspěvěk vyplacen už za prosinec 2011 nebo až od rozhodnutí, tj. červen 2012? Předem děkuji za odpověď a přeji Vám a Vašim blízkým hodně zdraví. Gabriela

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Gabrielo,

jsem rád, že jste našla v sobě odvahu k odvolání a uspěla jste. PnP by Vám měl být doplacen od data podání žádosti.

S pozdravem Václav Krása