Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor jana
Předmět Nový dotaz
Dotaz

preji hezky den chci se zeptat proc nenavrhne te pravidelnou valorizaci vsech stupnu prispevku na peci aproc navrhujete jenom 4. stupni duchody se valorizuji  kazdy rok a proc ne prispevky na peci vsech stupnu je to nelogicke vuci postizenim lidem  dekuji za odpoved

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jano,

valorizace všech stupňů PnP se uskutečnila k 1. 1. 2016. Takže to není tak dávno a bylo to ve výši 10 %. U IV. stupně PnP, kdy osoby potřebují 24hodinovou službu je situace opravdu kritická. Zvýšení o několik procent u všech stupňů PnP nic neřeší. Nehledě na to, že není šance takovou věc prosadit, protože by stála několik miliard korun ročně.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji