Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor KVĚTUŠE
Předmět Nový dotaz
Dotaz DOBRÝ DEN DĚKUJI ZA VÁŠ ČAS.JEDNALO SE O NÁVRH PRO OSOBY PEČUJÍCÍ,KTERÉ BY V BUDOUCNU POKUD BUDOU PEČOVAT O OSOBU BLÍZKOU NEMĚLY PŘIJÍT O SVOU PRÁCI.JÁ OSOBNĚ PEČUJI O MAMINKU OD ROKU 1996.TAKÉ JSEM SE VZDALA ZAMĚSTNÁNÍ A UŠETŘILA STÁTU MOC PENĚZ.PRO TYTO LIDI,KTEŘÍ SE STARAJÍ O SVÉ BLÍZKÉ ŽÁDNÁ KOMPENZACE NENÍ,ALE DĚLÁM TO RÁDA.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Květuše,

pro Vás je důležité, aby se nám podařilo prosadit lepší podmínky pro výpočet starobního důchodu. Domnívám se však, že tato vláda to již neprovede. Souhlasím s Vámi, že stát ušetřil velké peníze tím, že tak dlouho pečujete o maminku. Přeji Vám mnoho sil.

S pozdravem Václav Krása

Prosím, pokud můžete, pomůžete mi, když si prohlédnete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Děkuji.