Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

nevyplacene davky

Autor oulikova
Předmět nevyplacene davky
Dotaz

Dobry den,pane Kraso!Obracim se na Vas ohledne vyplaceni davek na PnP meho syna.V lednu 2013 zacalo nove rizeni na Pnp,kde mu priznali 2.stupen,na me odvolani az k posudkove komisy,kde uznali v zari 2013 stupen 3,na prislusny organ doruceno 9.10.2013,ale nedoplatek od ledna 2013,ktery mam komisi uznany se statni podporou 2tis(dite do 6let veku) nebyl stale vyplacen,a stale pouze vyplaci na postizeni 2.stupne.Pracovnice me stale tvrdi,ze je to diky pocitacovemu systemu,kde ji neumi ani technici pomoci,aby byla davka radne v pc predelana a davky odchazely jak nam nalezi?

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Oulíková,

opravdu to může být počítačovým systémem, který zavedl pan Drábek. Doporučuji, abyste pravidelně ÚP na tuto věc upozorňovala.

S pozdravem Václav Krása