Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

MAM NA VAS DOTAZ

Autor PETRA
Předmět MAM NA VAS DOTAZ
Dotaz VAŽENY PANE MAM NA VÁS DOTAZ. MAM DCERU KTERA MA 14 LET.NAVŠTĚVUJE UŽ JEDEN ROK PSICHIATRII AMBULANTNĚ PRO DEPRESE A JE NAMĚSÍČNA OPAKOVANĚ SE DO TYDNE I TŘIKRAT ZBUDI A BLOUDI PO BYTĚ NENI TO SRANDA MISLITE ŽE SI MOHO POŽADAT O PNP? A TAKE NOSÍ CORZET NA SPANI ZDA SI MOHU POŽADAT I O PRUKAZ ZTP DOJÍŽDIME 25 KM 2X MĚSÍČNĚ NA PSICHIATRII ASI 20KM.DĚKUJU ZA ODPOVĚD.MISLÍTE ŽE MA DCERA NAROK NA PNP A ZTP.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Petro,

požádat si samozřejmě o PnP i průkazku ZTP můžete, obávám se, že malou naději, že uspějete. Přesto Vám doporučuji požádat.

S pozdravem Václav Krása