Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidity

Autor Coraggio
Předmět invalidity
Dotaz

Mám X diagnoz psycjicko neurologicko ortopedickych a plnej duchod mi nedali a tady jsou lidi co pri plnem mohou pracovat. Tak to je na hlavu. Kdyz me ho nedali prave proto ze nejsem tak omezen abych neco nemoh delat.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane,

invalidní důchod se stanoví pouze na základě jedné diagnózy. Procenta za jednotlivé nemoci se nesčítají. Proti rozhodnutí se můžete odvolat, a to prostřednictvím pracoviště České správy sociáního zabezpečení, kde vyřizovali Vaši žádost.

S pozdavem Václav Krása