Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Marie
Předmět Dotaz
Dotaz Dobrý den p.krása přivydělává si na dpc a mám k výplatě tak 4000 příjmy za čtvrtletí 12000,..beru 1st pnp na syna musím podávat finančnímu úřadu roční zúčtování daně,,.děkuji informace,...a prosím ještě ohledně syna jsme v péči psychiatra bere stratéru má adhd a určitě je vysokofunkcni autista myslíte si že by mu mohl být přiznáním 2st ?moc děkuji za informace hezký den marie

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Marie,

pokud Váš výdělek činí do 67 000,- ročně, nemusíte podávat daňové přiznání za uplynulý rok. V případě, že zdravotní stav Vašeho syna se zhoršil, asi by bylo dobrém požádat o II. stupeň PnP.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji