Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

DOTAZ

Autor Jindřich Mařa
Předmět DOTAZ
Dotaz Dobrý den pane předsedo, chtěl bych se zeptat a požádat Vás o radu, kam se mám obrátit (na jakou instituci) v případě, že mám vyrozumění účastníka správního řízení ohledně návrhu na změnu příspěvku na péči, a to ode dne 14.12.2016, kdy návrh na změnu byl podán dne 6.9.2016, ale stále a dosud nemám rozhodnutí a žádné informace jak to tedy pokračuje dál. pan Jindřich Mařa

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Mařo,

doporučuji, abyste otravoval Váš ÚP, kam jste si podal návrh na změnu stupně PnP. Bohužel, nejste jediný, komu se stalo, že nebyla dodržena správní lhůta. Pokud by Vám ÚP nereagoval, tak Vám doporučuji se obrátit na Generální ředitelství ÚP a požadovat vysvětlení.

Bohužel nic jiného nejde dělat.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji