Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dobrý večer,

Autor Radek
Předmět Dobrý večer,
Dotaz k mému předchozímu dotazu, hledal jsem v judikátech NSS a našel jsem: Dle ust. § 90 odst. 3 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, odvolací správní orgán nemůže změnit napadené rozhodnutí v neprospěch odvolatele, ledaže odvolání podal také jiný účastník, jehož zájmy nejsou shodné, anebo je napadené rozhodnutí v rozporu s právními předpisy nebo jiným veřejným zájmem. Máte tedy pravdu, pokud PK MPSV zpřísní posudek oproti původnímu posudku ČSSZ, musí soud vzít v potaz původní posudek ČSSZ.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Radku,

ani přesně tak to je.

S pozdravem

Václav Krása

Budu rád, když navštívíte reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz.