Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

BUDE SE ZVIŠOVAT PNP,

Autor IVANA
Předmět BUDE SE ZVIŠOVAT PNP,
Dotaz DOBRY DEN VAŽENY PANE MISLÍTE ŽE SE BUDE ZVIŠOVAT PNP U DĚTI? A V JAKEM STUPNI A OD KDY DĚKUJU ZA ODPOVĚD A PŘEJI HEZKY DEN

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ivano,

zvyšovat PnP se bude u dětí zvedat ve 3. a 4. stupni o 2000,- korun. Nelze přesně určit datu, kdy tato změna bude platit. V současné době zákon projednává Senát. Pravděpodobně jej vrátí Poslanecké sněmovně, která o návrhu zákona bude jednat až počátkem září. To znamená, že zákon by mohl platit přibližně od listopadu letošního roku.

S pozdravem Václav Krása