Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zapsani do tp osobu se ztp/p

Autor Dagmar Purkertova
Předmět zapsani do tp osobu se ztp/p
Dotaz Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat. Dceři byl přiznán přízpěvek na auto a bylo mi zděleno že bude zapsána v technickem prukaze jako majitel až po svolení soudu. Ja jsem její opatrovnik a dcera je zbavena svéprávnosti.Přitom na přihlášení auta mám jenom 10dnu. Prosím o radu jak postupovat. Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Purkertová,

bohužel to tak je pravda, protože příspěvek je poskytnut Vaší dceři, musí být i majitelem auta. Vy budete uvedena jako provozovatel vozidla. NRZP ČR nyní připravila novelu zákona, kterou snad poslanci podají a schválí, tuto nesmyslnou věc by odstranila. Podrobnosti najdete na www.nrzp.cz v informaci č.13-2015.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji.