Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zadost o zakoupeni automobilu pro ZTP

Autor Jitka Vincikova
Předmět zadost o zakoupeni automobilu pro ZTP
Dotaz

Dobry den,chci ze zeptat,maminka ma po operaci kycelniho kloubu endoprotezu,kloubove revma a artrozu v obou kolenech.byl nam priznan prispevek na mobilitu ikdyz nemame auto a maminka skoro hechodi nebot ma problemi s chuzi i s orientaci.Myslele jsem ze kdyz zazadam o prispevek na mobilitu tak se jedna o auto.Maminka ma priznan 4000 na peci,ted 400 na mobilitu.Ma ZTP 2 stupne.Chtela bych vedet jak zazadat o prispevek na zkoupeni MV a jaky formular si mam vyzadat.     Dekuji za odpoved.     Vincikova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vinciková,

Vaše maminka musí vyplnit formulář příspěvek na nákup motorového vozidla a podat ´ho na jejím příslušném ÚP.

S pozdravem Václav Krása