Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

žádost o auto

Autor Václav
Předmět žádost o auto
Dotaz

Dobrý den,včera jsem si podal žádost o příspěvek na auto .Vše v pořádku až na jednu věc.

Můj narok bude opět posuzovat MUDr. Vícha čssz KV. Člověk který se  pomne vozí tůdíž nekončící boj .Zatím jen cca 1 rok.Dá se nějak nenásilně odstranit při všech posuzováních pobočku KV které on velí?Prosím krom návrhu nesouhlasu (námitka a správní žaloba)

Letos jsem prošel LPK MPSV a opravdu šlo o komisy.Nehledě na fakt že jednání proběhlo ve středu a posudek v pátek došel poštou.Né jak ČSSZ. Je jasné že onen člověk nedá pokoj a až dojde na přeskum tak je jasné že z 3 nebude snižovat na 2 či 1 ,ale že mi důchod sebere. V obou případech chci řešení jak se ČSSZ pobočka Karlovy Vary vyhnout?

Děkuji,Václav

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Václave,

nezbývá Vám nic jiného než doufat, že jednání proběhne korektně, pokud ne, tak se musíte opět odvolat a zároveň byste mohl podat stížnost na MUDr. Víchu, a to v té souvislosti, že Vás opakovaně šikanuje.

S pozdravem Václav Krása