Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

žádost na automobil

Autor Honsová
Předmět žádost na automobil
Dotaz

Dobrý den,chtěla jsem se zaptat v měsici leden jsem zazadali o prispevek na automobil , celou dobu jsem cekali na vyjadreni z uradu nic ale neprislo zda schvaleno ci zamítnuto .A dnes volala paní z uradu ze se zitra prijdou podivat k nam domu ,to znamena ze uz je to schvalene a ted se jen bude resit výse prispevku podle toho jak jsem majetní ?děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Honsová,

úplně tak přesně to není, že by již příspěvek byl schválen. pravděpodobně u Vás bude provedeno sociální šetření, což považuji já osobně za zbytečné a ponižující, ale zákon to bohužel vyžaduje. Je spíše zvláštní skutečnost, že jste podali žádost v lednu a teprve v červnu je provedeno sociální šetření. To je nepřípustně dlouhá doba. Asi se Vám nebude chtít podat stížnost, protože byste tím mohli ohrozit výši poskyxtnuté dávky. Ale pokud neuspějete, bude dobré mi napsat na adresu v.krasa@nrzp.cz podrobnosti a stálo by za to podat stížnost. Počítejte s tím, že rozhodnutí budete mít nejdříve v září.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji