Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

vrácení příspěvku

Autor Luděk Ch.
Předmět vrácení příspěvku
Dotaz Děkuji Vám za odpověď a chtěl bych se zeptat k včerejšímu dotazu, jak to bude s příspěvkem, který budu muset vrátit. Pokud jsem pochopil novelu zákona, tak bych čerpal 60 měsíců příspěvek a vracel bych pouze za 24 měsíců což je ze 65 tisic k navrácení 18.571 Kč. děkuji,ale s úředníky je to těžké Luděk

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Luďku,

podle mého mínění byste měl vracet příspěvek za 24 měsíců, tak jak píšete. 


S pozdravem Václav Krása

Vážený pane, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnoval Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.