Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

re

Autor Jana
Předmět re
Dotaz Dobrý den pane Kráso, Máme postiženou dceru které je 26 let,žádali jsme o příspěvek na automobil v minulosti nebyl žádný problém až koncem loňského roku.Příspěvek jsme obdrželi,dokonce máme i nový automobil který je v salonu a my ho nemůžeme používat až to schválí soud.Chtěla jsem se zeptat kdo přišel s takovým nápadem? Vím že dcera nemůže vlastnit žádný majetek,protože neumí číst,psát,má prostě svůj svět a já jako matka o ní pečuji ale kdo vymyslel takový zákon tak asi neví co je to pečovat o postiženého člověka.Ještě štěstí že my jsme natrefili na solidního prodejce,kterému nevadí že má naše auto na prodejně a nevadí že tam bude stát i půl roku než to u soudu vyřídí.Velice si Vás vážím a obdivuji že tak bojujete za postižené lidičky a přeji Vám hodně štěstí,zdraví a ať se daří. Předem děkuji za Váš názor Macurová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Macurová,

na stránkách NRZP ČR www.nrzp.cz najdete k této problematice řadu informací. V Polanecké sněmovně leží novela zákona, kterou jsme vypracovali, ale bohužel, zatím nebyla projednána. Víme velmi dobře, že je to nesmysl, a proč se tak stalo máte popsáno na stránkách NRZP ČR.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji