Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

PROSÍM O RADU.

Autor ONDRA
Předmět PROSÍM O RADU.
Dotaz VAŽENY PANE,CHTĚL BYCH SE ZEPTAT ZDA MI NEPORADITE V MÉ SITUACI?MAMTŘIAPUL LETEHO SINA O KTEREHO PEČUJU S MANŽELOU MA PŘIZNANY ČTVRTY STUPEN PNP A PRUKAZ ZTP/P NARODIL SE V TŘICATYM TYDNU JE SILNEJ ASMATYK CHODÍME SNÍM CVIČIT NA REHABYLITACE CVIČÍME SNIM I DOMA A DALE NAŠTĚVUJE ALERGOLOGA A MA TAKE 9 DIOPTRII VADU OČI DALE NAŠTĚVUJEME I PSICHIATRA DOJÍŽDÍME 25 KILOMETRU K ODBORNYM LEKAŘUM SIN MA URŠENOU MENTALNÍ RETARDACI ALE STUPEN NENI URČEN PRO NAPROSTOU NESPOLUPRACI POUŽIVA JEEN PAR SLOV A PO SCHODECH CHUZI NEZVLADNE A NEVYDRŽI CHODIT TAK HO NOSÍME NA RUKACH NEBOT NEVYDRŽI ANI V KOČAŘE JE VELMI NEPOKOJNY K LEKAŘUM NAS VEZOU S RODINY PŘISLUŠNICI, ALE MUJ DOTAZ JE NA VAS ZDA SI MOHU ZAŽADAT O PŘISPĚVEK NA AUTOMOBIL?DĚKUJU PŘEDEM ZA ZDĚLENI A PŘEJI PŘIJEMNY DEN

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Ondro,

pokud Váš syn je držitelem průkazu ZTP/P a pobírá IV. stupeň PnP, tak si můžete podat žádost o příspěvek na nákup motorového vozidla. Žádost se podává na ÚP.

S pozdravem Václav Krása