Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

priznana castka na auto

Autor JAN
Předmět priznana castka na auto
Dotaz DOBRY DEN me a manzelce byl schvalen prispevek na auto me..60000kc a manzelce tez 60000.kcja si mislim ze je to dos mala castka mame vyhlidnuty auto za300000 .kc nemame zadny majetek ani uspory jsme vinsolvenci a bydlime v pecovatelskem dome auto ptrebujem s vetsim kufrem vozime sebou 2 choditka proto jsme volili auto drasi s automatem abych nemusel zadat na upravu. dekuji spozdravem JAN JESTE BYH SE CHTEL ZEPAT MAM PRISPEVEK NA PECI 4.STUPEM.A PRUKAZ ZTP.MUZU ZADAT O PRUKAZ ZTP/P MAM NEJAKOU NADEJI. DEKUJI

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jane,

příspěvek na nákup motorového vozidla je opravdu mimořádně nízký. Doporučuji Vám podat odvolání. Pokud jde o možnost získání průkazu ZTP/P, nelze Vám takto odovědět. Přesto Vám doporučuji, abyste si žádost o zvýšení stupně průkazu OZP podal. Tím nic nezkazíte.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji.