Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prispevek na zakoupeni auta

Autor josef
Předmět prispevek na zakoupeni auta
Dotaz

pane predsedo manzelka je ztp/p ochrnuta na vozicku pozadali jsme o prispevek na zak auta ten byl schvalen tak jsme se vydali si obhlednout auto do bazaru potrebuji kombika na vozicek tam me rekli ze kdyz mame schvaleni ze si muzeme auto zamluvit dat zalohu manzelkapodepsala veskere dokumenty i kupni smlouvu ale ta pani co to vyrizuje nam rekla ze musi vsechny dokumenty poslat do prahy a az oni zene poslou sekem penize nevim jestli me budou ale cekat v bazaru tak dlouho pry to trva nejmene 1mesic coz jsem nevedel pri podpisu kup.smlouvy bylo schvaleno pro zenu 100000kc prosim kolik dostane penez a za jak dlouho penize by meli dojit poukazkou nemame zadne konto dekuji josef uh.hradiste

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Josefe,

je pravdou, že veškeré výplaty jdou přes centrálu ÚP a tak to může asi měsíc trvat. Peníze byste měli dostat na účet, pokud jste jej nahlásili.

S pozdravem Václav Krása