Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Prispevek na nakup vozidla

Autor Novotny
Předmět Prispevek na nakup vozidla
Dotaz Dekuji za predchozi odpoveď.napsal jste že prispevek musim vždy vracet pokud jdu předčasně žadat o novy .ale ja nemam v planu o žadny prispevek žadat.proste jen chci prodat soucasny vuz porizeny s puvodniho prispevku v době kratši nez 7 let a za utrženou častku si koupit jiný.zajima mne tedy jak je to v tomto připadě.dekuji za odpoveď

Odpověd na dotaz:

Dobrý den pane Novotný,

i v tomto případě byste měl vracet alikvótní část příspěvku, protože příspěvek jste dostal na konkrétní auto což jste stvrdil i fakturou, kterou jste odevzdal na Úřad práce.

S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji