Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

příspěvek na motorové vozidlo

Autor Pavlína
Předmět příspěvek na motorové vozidlo
Dotaz Dobrý den pane Kráso, prosím o info, kdy můžeme opakovaně zažádat o příspěvek na motorové vozidlo pro trvale těžce postiženého syna(ZTP/P). Předchozí žádost o příspěvek byla podána 25.1.2012 a schválení žádosti včetně nabytí právní moci bylo 16.5.2012. Předem moc děkuji za odpověď. Pavlína

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Pavlíno,

opětovnou žádost je možné podat po 7 letech, to znamená, že v současné době již můžete podat žádost, protože než bude vyřízena, tak to vyjde akorát. 

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.