Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Příspěvek na motorové vozidlo

Autor František
Předmět Příspěvek na motorové vozidlo
Dotaz Vážený pane Krása, chtěl jsem se Vás zeptat, jestli mám nárok na příspěvek na motorové vozidlo. Mám 3. stupeň invalidity.Mám 4.-5. stupeň Bechtěreva a jsem po operaci dvou chlopni, mám i řídnutí kostí.Myslíte si , že mám nárok na ten příspěvek? Děkuji Vám předem za Vaši odpověď. S přáním pěkného dne.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Františku,

domnívám se, že nic nezkazíte, když si o příspěvek na nákup motorového vozidla požádáte. Důležité je, pokud máte průkaz ZTP nebo ZTP/P. V takovém případě máte větší šanci na úspěch při žádosti.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji