Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

příspěvek na motorové vozidlo

Autor Ladislav Lazar
Předmět příspěvek na motorové vozidlo
Dotaz

Dobrý večer, v r.2009 jsem měl 2 krát CMP od té doby jsem v plném ID 3 stupně. Vlastnim auto kterému bude přišti rok 20 let. Každy měsic  je nějaka oprava včera zrovna jsem měl TK kde zjistily že je zhnitá podlaha takže jsem neprošel . Co bych měl podniknout při žadosti přispěvku na auto. Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Lazare,

na www.mpsv.cz najdete formulář žádosti o příspěvek, ten vyplnite a předáte na svůj úřad práce. Očekávejte posouzení zdravotního stavu a sociální šetření.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívíte reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz.