Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

PŘISPĚVEK NA AUTOMOBIL

Autor KATKA
Předmět PŘISPĚVEK NA AUTOMOBIL
Dotaz DOBRY DEN PANE ŽADALA JSEM PRO SINA PŘÍSPĚVEK NA AUTOMOBIL POBYRAM NA NĚJ PNP VE ČTVRTEM STUPNI PŘÍSPĚVEK NA AUTO MU NEBYL PŘIZNANEJ S DUVODU NEURČENEJ STUPEN MENTALNI RETARDACE PRO NESPOLUPRACI DÍTĚTE MEZITIM JAK JSME SE DOZVĚDĚLI ŽE MU PŘISPĚVEK NEBYL PŘIZNAN TAK JSME SE ROZHODLI S MANŽELEM POSTOUPIT PSICHOLOGICKE VYŠETŘENI SE SINEM KDE MU UŽ URČIL LEKAŘ STŘEDNI TĚŽKOU MENTALNI RETARDACI ,A PŘIŠEL NAM DOPIS ŽE SE MUŽEM VYJADŘIT K PODKLADUM ROZHODNUTI OHLEDNĚ TEHO AUTOMOBILU NEVÍM ZDA MA SMISL SE K TOMU VYJADŘOVAT A NAVRHOVAT ZNOVU PO POSUDKOVEM LEKAŘI ABY ROZHODL KDYŽ UŽ MAME URČENOUY STUPEN RETARDACE A TAKE NEVIM ZDA STŘEDNĚ TĚŽKA RETARDACE SE HODNOTI I JAKO TĚŽKA??NA INTERNETĚ JSEM ČETLA ŽE SE PŘISPĚVEK NA AUTOMOBIL POSKYTUJE JEN S TĚŽKOU MENTALNI RETARDACI A HLUBOKOU NEVÍM ZDA MUŽEM DOSTAT PŘISPĚVEK SE STŘEDNI TĚŽKOU??SIN MA TEPRV ČTYŘI ROKY DOJIŽDIME SNIM NA KONTROLI K ODBORNÍKUM 30KM OD BYDLIŠTĚ MA HRUZU S CESTOVANI VLAKEM I AUTOBUSEM TO SE V ŽADNEM PŘIPADĚ NEDA SNIM CESTOVAT MUSÍME SI PUČOVAT AUTO OD RODINY.DĚKUJU A VĚŘIM ŽE MI PORADITE .NEBO ZDA MAM POČKAT AŽ BUDE VYDANE ROZHODNUTÍ O ZAMITNUTI A PAK SI ŽADOST PODAT ZNOVU??A JĚŠTĚ MAM DOTAZ ZDA SE STŘEDNI TĚŽKA MENTALNI RETARDACE HODNOTÍ I JAKO TĚŽKA. DĚKUJU VAM MOC ZA ODPOVĚD A PŘEJI HODNĚ ZDRAVI A SPOKOJENOSTI

Odpověd na dotaz:

Vážená paneí Katko,

domnívám se, že je dobré, abyste se vyjádřili k podkladům k rozhodnutí ohledně příspěv´ku na nákup motorového vozidla. Pokud má Váš syn ještě jiné, než mentální postižení, tak je dobríé tam tuto věc uvést.

S pozdravem Václav Krása